Tusk, Donald Tusk, pisowskie ancymonki, jest poza waszym zasięgiem

„W imieniu PDT złożyłem wniosek o usprawiedliwienie jego jutrzejszej nieobecności na posiedzeniu Komisji ds. VAT, gdzie miało się odbyć dokończenie przesłuchania świadka. Tak jak już przed ostatnim przesłuchaniem sygnalizowałem Komisji w końcówce kadencji PDT jest b. zajęty” – poinformował na Twitterze Roman Giertych, pełnomocnik Donalda Tuska. Komisja pod przewodnictwem Marcina Horały z PiS zamierzała kontynuować przesłuchanie byłego premiera w najbliższy wtorek.

Podczas wcześniejszego przesłuchania przewodniczący Rady Europejskiej zeznawał ponad 4 godziny.

Były premier stwierdził, że komisja ma charakter polityczny i działa na polityczne zlecenie rządzących, a więcej na ten temat w felietonie Waldemara Mystkowskiego „Pogromca Donald Tusk”. Wiceprzewodniczący komisji śledczej ds. VAT Kazimierz Smoliński z PiS nie wyklucza, że zostanie wyznaczony kolejny termin przesłuchania DonaldaTuska.

„Na miejscu Pana Tuska już nigdy nie zaszczyciłbym swoją obecnością tej parodii partyjnej agitacji przedwyborczej”; – „Kurczaczek, a Horała już nogami przebierał, że znowu go Tusk przeczołga w świetle jupiterów. Wielki rozczar!”; – „A już się nastawiłem na kolejny kabaret w wykonaniu szefostwa komisji. Szkoda…”; – „Ufff, Marcin odetchnął z ulgą… Już nie będzie masakrowany przed Donalda Tuska. Przynajmniej znowu przez kilka tygodni może spać spokojnie” – komentowali sprawę internauci.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s