Ćwierćinteligent Kaczyński

Manuela Gretkowska – wybitna pisarka – na temat polityków Prawa i Sprawiedliwości, którzy nie chcą opublikować list poparcia sędziów do Krajowej Rady Sądownictwa

Gretkowska o KRS

Ziobro nie chce ujawnić, kto popierał nowy KRS. Co tam wyrok Naczelnego Sądu Administracyjnego żądającego zgodnie z prawem ich nazwisk. Oprócz zawsze wspierającego PiS Trybika Konstytucyjnego, bo już nie Trybunału, jest jeszcze Urząd Ochrony Danych Osobowych. I on teraz będzie ustalał, czy można podać nazwiska szubrawców łamiących prawo. Być może dla KRS-upodpisali się trzema krzyżykami albo w ogóle nie istnieją. Tym lepiej, ukryją się pod RODO.

Ten sam urząd powinien zakazać podawania nazwisk na listach wyborczych. Tylko nazwy partii i gramy w szczęśliwy numerek. Albo i lepiej bez nazw. Czysta cyfryzacja kolejnym sukcesem PiS-u. Dzięki temu nie będzie trzeba gdzieś upychać Macierewicza. Zamiast skompromitowanych nazwisk, niewinne cyferki.
Politycy niech też chronią swoje dane. Dudę zastąpić Jedynką, jako pierwszego w państwie. Kaczyńskiemu przypadnie zaszczytne i słuszne, wielkie ZERO. Ćwierćinteligent z Żoliborza. Żaden prawdziwy inteligent nie szczułby na LGTB ani na „pasożyty” emigrantów.

Rosja i Chiny uprawiają kapitalizm, tak jak chciałby Morawiecki – konkrety, kasa są najważniejsze. Tym jest współczesne niewolnictwo – róbcie pieniądze, ale bez obywatelskich praw. Chińczykom w pacyfikowaniu buntującego się Hongkongu, pomagają gangsterskie triady. Pałują i biją protestujących na ulicach. Wolność? Kasa gangsterom ma się zgadzać. U nas triady zastępują kibole. A na wyższym poziomie dealerzy życia wiecznego – Kościół. Trójca święta, czy triada, jeden czort. Najważniejsze, wejść w układ z władzą i utrzymać przywileje. Organizacje przestępcze wspierają się, gdy mają wspólny interes. Dla PiS-u i Kościoła jest nim cyckanie Polaczków, z ducha i materii.

Panie Morawiecki, co tam eksperymenty Europy pomnażające wolności obywatelskie, co tam postęp społeczny. My tu sami, po swojemu. Problem, że Polska nie kończy się na Polsce, Polska kończy się Polską. Taką, jaką była od stuleci, zapyziałą, zapadłą w sobie i zniewoloną. Wyciągacie skądś Marksa, odwiecznych wrogów, czyli przeciwników Wiary i Kościoła. Bo to ciągle ta sama walka sarmackiego zidiocenia, zwanego przez was tradycją. Tradycyjnie wyzyskujecie lud, czyli „suwerena”. Hodujecie na stadionach, w zniszczonych szkołach patriopolaków. Pańszczyźniany lud do ograbienia z wolności.

Polska pierwszy raz kończy się nie rozbiorami, okupantami, Polska kończy się Polską. I to powinno być na jej grobowcu, gdy obejmiecie całą władzę. Polska skończyła się Polską.

Kaczyński to tylko niziołek. Ćwierćinteligent? Tak! Przede wszystkim jego ćwirć jest wiedza o historii i, tradycji i literaturze.

Kmicic z chesterfieldem

Katarzyna założyła profil na Facebooku i opisuje jak krzywdził ją Roman B. Do niedawna był jeszcze księdzem. Wystąpił ze stanu kapłańskiego po tym jak sprawa została nagłośniona przez media. Jako pierwsza historię ujawniła Justyna Kopińska w Dużym Formacie.

„Jest tu sama prawda, nawet jeśli przytłaczająca i męcząca, ale tak wygląda ta prawda. Tak wygląda moje życie. Przykro mi” – pisze Katarzyna. W kolejnych postach opowiada o tym jak przez dwa lata była więziona przez księdza Romana B.

Był bardzo agresywny. Ciagle zły. Nie podobało mu się wszystko, to jak siedzę, stoję, gdzie patrze. Wiecznie uważał, że go nie słucham. Kiedy przebywał w mieszkaniu ze mną na Rugiańskiej, nie wiedziałam, jak mam siedzieć, gdzie mam siedzieć, co mam ze sobą robić, żeby tylko nie był zły. Denerwowałam go sobą. Potrafił siedzieć na fotelu i czytać jakiś modlitewnik, po czym nagle potrafił podnieść głowę do góry i zaczynał na mnie krzyczeć, że…

View original post 2 843 słowa więcej

 

Jedna myśl na temat “Ćwierćinteligent Kaczyński

  1. Jeśli cała walka z pisem będzie polegać z jednej strony na histerycznych wynurzeniach egzaltowanych „subtelnych intelektualistów”, obojga płci, a z drugiej – na krętactwach i głupawych zagraniach samozwańczego „mózgu opozycji”, niejakiego Schetyny, to Kaczynski ze swoja bandą prymitywnych, ale zdecydowanych i robiących swoje, nie oglądając się na nic, politycznych gangsterów .może spać spokojnie.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s