Ziobro pogrąży PiS. To będzie jego jedyna zasługa w polityce

Konrad Piasecki (TVN24) skomentował aferę polityków PiS.

Lech Wałęsa: Wobec tych wszystkich ujawnionych faktów należy jak najszybciej zdelegalizować przestępcze działania PiS. Przy wyjaśnianiu metod stosowanych przez obecnie panujących przypominam, że prowokacja pod nazwą Teczki Kiszczaka była wykonana na zalecenie tych samych osób w IPN, a przyjęcie do pracy w IPN takich ludzi jak Wyszkowski i Gwiazda potwierdza perfidne działania.

Szymon Komorowski (Opozycja Obywatelska): Władza PiS prześladuje wszystkich, którzy nie z nią. Dziś milczysz, bo represje nie dotyczą Ciebie, kiedyś ktoś może zamilczeć, gdy przyjdą po Ciebie.

Ziobro pogrąży PiS. I to będzie największa zasługa tego Zera.

Kmicic z chesterfieldem

Chyba nikt nie spodziewał się, że na mniej niż dwa miesiące przed wyborami parlamentarnymi, mającymi się przecież według planów zakończyć widowiskowym zwycięstwem Zjednoczonej Prawicy nad “totalną opozycją”, partia Jarosława Kaczyńskiego znajdzie się w tak dużym kryzysie.

Niestety dla kierownictwa PiS, fatalne są pierwsze reakcje opinii publicznej na ujawnione przez portal Onet.pl, a później rozszerzane przez “Gazetę Wyborczą” kulisy funkcjonowania specjalnej grupy, złożonej z czołowych postaci “dobrozmianowego” wymiaru sprawiedliwości, która zajmowała się obrzydliwym szkalowaniem osób ze swojego środowiska, w oczywiście politycznym celu.

Wbrew oczekiwaniom premiera Morawieckiego, dymisja wiceministra Piebiaka i jego współpracownika, sędziego Iwańca sprawy zdecydowanie nie zamyka. Wręcz przeciwnie, im więcej dowiadujemy się o prawdziwym charakterze tego procederu i im więcej nazwisk w niego zaangażowanych się pojawia, tym gorzej wygląda cały obóz dobrej zmiany, który za nich przecież ręczył, powierzając im odpowiedzialne funkcje w strukturach rzekomo oczyszczonej trzeciej władzy.

Pojawiają się pogłoski, że prezes Kaczyński tylko dlatego jeszcze nie…

View original post 1 313 słów więcej

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s