Pomnik Kaczyńskiego zanurzony w szambie. To się prezesowi należy, jeszcze za życia

Emilia S. zaangażowana była w ataki na sędziów, którzy mówili w Brukseli o sytuacji w Polsce. To niejedyne przewinienie hejterki i jej sojuszników.

W ubiegłym roku do Brukseli udało się 26 prawników związanych ze stowarzyszeniem Iustitia. Prawnicy planowali spotkać się z Fransem Timmermansem, którego chcieli ostrzec przed skutkami PiS-owskiej „reformy sądownictwa”. Komisarz UE miał zostać poinformowany o niszczeniu niezależności polskich sądów.

Krótko przed ich wyjazdem instytucje rządowe rozpoczęły kampanię skierowaną przeciwko nim. Jako pierwsze zainterweniowało przedstawicielstwo Polski przy Komisji Europejskiej, które przesłało do Ministerstwa Spraw Zagranicznych listę z nazwiskami i numerami dowodów członków delegacji.

Informacje o sędziach zostały przekazane dalej. Wśród osób, które zdobyły materiały na ich temat była… Emilia S.

Zdaniem dziennikarzy „Gazety Wyborczej” w akcję przeciwko grupie prawników, zaangażowani byli więc nie tylko internetowi trolle i prorządowi sędziowie. W akcji pomagały również służby specjalne, instytucje państwowe oraz media publiczne i ich przystawki.

To niejedyny przewinienia PiS-owskich hejterów. „Fakt” podaje, że grupa sędziów „dobrej zmiany” bezczelnie oskarżyła swojego kolegę o to, że nakłonił partnerkę do dokonania aborcji.

Osobą oskarżoną o ten czyn był prof. Krystian Markiewicz, przewodniczący stowarzyszenia Iustitita. Donos rozesłała niezawodna Emilia S., co zostało zatwierdzone przez Jakuba Iwańca, ówczesnego pracownika Ministerstwa Sprawiedliwości. Jak się okazuje, Iwaniec nie był zadowolony z przebiegu hejterskiej akcji; wolał, żeby donosy rozesłać już w trakcie kampanii wyborczej.

Kaczyński będzie miał antypomnik. Figura prezesa do góry nogami zanurzona w szambie.

Kmicic z chesterfieldem

Obserwując okładki prorządowych tygodników, można było już zobaczyć tak wielką kreatywność twórców, że rzadko kiedy w rachubę wchodzi zaskoczenie. Teraz jednak Tygodnik “Sieci” braci Karnowskich, w swoim najnowszym wydaniu przesuwa granicę kreowania wizerunku Jarosława Kaczyńskiego na wydaje się najwyższy możliwy poziom.

Lider PiS zostaje bowiem porównany do Donalda Trumpa, kiedy to obaj przywódcy niczym równi sobie liderzy świata są zestawieni ze wspólnym potężnym obozem wrogich sił, które chcą ich zniszczyć. W wiele mówiącym wydaniu “Mężowie stanu pod ostrzałem!” tygodnik stara się przekonać, że obu liderów “łączy więcej niż myślicie”, ponieważ m.in. “wygrali wbrew mediom i kastom. Rozkręcili gospodarki i wzmocnili państwa”. Karnowscy postawili tutaj na radykalny patetyzm, co oddaje zapowiedź nowego wydania tygodnika:

Tygodnik prezentuje podobieństwa drogi dojścia…

View original post 1 962 słowa więcej

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s