Kaczyńskiego krew na rękach – już niedługo (3)

Po raz pierwszy zdarza się tak, że, wydaje się, normalna rzecz, jaką jest protest, jest traktowana przez opinię publiczną jako zagrożenie dla demokracji.

W trosce o niedorozwój obywateli, którzy zagłosowaliby przeciw PiS-owi (normalni, jak stwierdził Sasin, głosują na Sasina) wprowadzono rok temu nowe zasady wypełniania kart wyborczych. Zaznacz co chcesz, zblatowany z władzą kontroler i tak uzna to za głos dla rządzących. Sąd Najwyższy zatwierdzający ważność wyborów, do takich oszustw się nie nadaje, przynajmniej póki PiS go nie rozwali. Powołano więc również rok temu, niezgodnie z prawem Izbę Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych. Nie mylić z Domami Publicznymi, tymi zajmuje się szef Naczelnej Izby Kontroli, Banaś. Wyborami do sejmu i senatu, ta pisowska izba Nadzwyczajna zostanie użyta w okolicznościach nadzwyczajnych, gdy PiS przegrywa w senacie. Dzięki niej będziemy mieli senatorów dublerów.

Liczebnie przeciw PiSowi głosowało więcej wyborców niż za ale PiS ma sejm, takie przepisy, zgodnie z prawem wygrał.. W senacie przegrał, ale też wygra, wbrew prawu.

Tam, gdzie nie działa prawo, nie działa logika ani rozum. Kaczyński nie po to demolował 4 lata państwo, żeby wróciła demokracja. Żeby ludzie znowu przestali czuć się bezsilni. Idzie wojna domowa. Bezsiła ludzi uczciwych jest też siłą.

Foto -z serwisu OKO.press, gdy nie było jeszcze Izby Kontroli Nadzwyczajnej i „wielopartyjny skład komisji powinien wykluczyć ryzyko „możliwego fałszerstwa. Izba jest, wniosek PiSu do niej złożono.

O klerze i seksie >>>

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s