Mafia PiS

Dziennik Rzeczpospolita poinformował o kolejnym skandalu związanym z prezesem NIK.

Jeden z najbliższych współpracowników Mariana Banasia z czasów jego pracy w Ministerstwie Finansów miał kierować mafią VAT-owską. Pod takim zarzutem siedzi w areszcie – czytamy dzisiaj na pierwszej stronie Rzeczpospolitej”.

Więcej >>>

– Gratulacje dla PiS! Niesamowity sukces w walce o uszczelnianie VAT. Wystarczyło zamknąć tych pisowców, którzy się zajmowali walką o uszczelnianie VAT-u, aby ten VAT się uszczelnił. Jest w tym jakaś logika. Gratulacje dla dziennikarzy „Rzeczpospolitej”. Jeszcze miesiąc temu publikowali dokumenty z akt Kosteckiego zanim trafiły do akt. A teraz publikują informacje ze śledztw niekorzystne dla tak ukochanego przez Ministerstwa Sprawiedliwości premiera Morawieckiego (śmiech) – komentuje mec. Roman Giertych.

– Jak wysoko sięgają powiązania mafii podatkowej, gangsterów i sutenerów? Kto ich chronił? Kto miał z tego działkę? Coraz więcej pytań do rządzących krajem – stwierdza dziennikarz Bertold Kittel (TVN24).

Jacek Nizinkiewicz (dziennik Rzeczpospolita): Szef NIK otaczał się bardzo „przedsiębiorczymi” osobami. Zastanawiające, że szefowie służb, po takim „prześwietleniu” Banasia, wciąż pozostają na stanowiskach. Dziwnego człowieka PiS jednogłośnie zrobił szefem NIK. A trupów w szafie Banasia jest więcej.

Przemysław Szubartowicz (publicysta, wiadomo.co): Czyli mafia VAT-owska działała w Ministerstwie Finansów, gdy szefem był tam Morawiecki, a w grupie tej byli podwładni Banasia, w którego kamienicy gangsterzy prowadzili burdel, i służby nie alarmowały, gdy wybierano prezesa NIK? Mit pisowskiej odnowy moralnej leży w rynsztoku.

Nie tylko o Banasiu, ale i Ziobrze >>>

Komentarz Lisa

Współpracownik Banasia kierował mafią VAT- owską, podaje Rzeczpospolita. Śmiać się, płakać czy wzruszyć ramionami, w sytuacji, gdy najbardziej kompromitujące rewelacje na temat PiS-owskiego gangu nikogo już nie dziwią. Podsumujmy; VAT-owscy mafiozi w ministerstwie finansów, spece od skupowania banków za złotówkę w Bankowym Funduszu Gwarancyjnym – plan Zdzisława, spece od szantażowania bankierów w KNF, hejterzy w ministerstwie sprawiedliwości. Państwo mafijne PiS prezentuje swe wdzięki. Czy Horała już aneksował swój raport o mafii VAT-owskiej dopisując w nim rozdział o PiS-owskiej mafii VAT-owskiej? Gdy tylko w ministerstwie finansów zapanował Morawiecki, pod jego bokiem wyrosła mafia VAT-owska. Biorąc pod uwagę prawdopodobne źródło przecieków, Ziobro nie przestał dążyć do zmiany premiera. Czyli jeden jegomość, pod którego bokiem wyrosła mafia VAT- owska jest dziś premierem, a drugi szefem NiK. W tym jednym zdaniu jest cała prawda o państwie PiS.

O klerze i seksie >>>

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s