W pisowskim burdelu

Poseł PiS Tomasz Latos udzielił wywiadu Telewizji Republika. Polityk skomentował m.in. aferę związaną z szefem Najwyższej Izby Kontroli Marianem Banasiem.

– Niesamowite, że są jeszcze politycy broniący Mariana Banasia. Wkrótce obnażona zostanie linia obrony szefa NIK. Pytanie, czy rządzący wierzą w wersje p. Banasia, czy celowo dezinformują opinię społeczną kolportując mitomańską linię obrony szefa NIK? Wygląda to coraz gorzej – wypowiada się dziennikarz Jacek Nizinkiewicz z dziennika Rzeczpospolita”.

Reakcje internautów:

Banaś rozpłynie się w czasie jak niejaki Marek Chrzanowski !! Kto go dzisiaj pamięta, a na Podlasiu czy Podkarpaciu kto go zna??”.

W mojej opinii rządzący dobrze wiedzą, jaka jest prawda w kwestii p.Banasia. Próbuje się nas celowo dezinformować. Afera zatacza coraz szersze kręgi i obawiam się, że ABW i CBA tego nie wyjaśnią z przyczyn wiadomych. To są kumple, którzy wzajemnie kryją swoje tyły”.

Przecież w partyjnej TV ani słowa. I tak ma być, aby nie podać żadnej niekorzystnej informacji lud smoleński nie ogląda niczego innego i problemu nie ma. TV nie mówi znaczy problemu nie ma”.

Oni nie bronią Banasia, oni bronią siebie. Oni wybrali go, stali za nim murem, możliwe, że znając jego grzechy”.

18.12.2015 Torun . Ojciec Tadeusz Rydzyk wsrod wiernych . Poswiecenie kosciola pw . Najswietszej Maryi Panny Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i sw . Jana Pawla II przy Drodze Starotorunskiej w Toruniu .
Fot. Wojciech Kardas / Agencja Gazeta

* O Rydzyku tutaj czytaj>>>

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s