Narodowcy wyzywają się od mend i chcą się nawzajem zajebać

Jeszcze do niedawna wydawało się, że Międlar i Rybak to duet niezniszczalny. Działali w tym samym skandalicznym stylu: Piotr Rybak zasłynął ze spalenia kukły Żyda we Wrocławiu, Jacek Międlar ze swoich nienawistnych komentarzy, popierania ataków terrorystycznych na muzułmanów i znieważenia Joanny Scheuring-Wielgus. Teraz skoczyli sobie do oczu. Nie przebierając w inwektywach wyzywają się  i otwarcie nienawidzą.

Jak napisała „Gazeta Wyborcza”, przed tegorocznym marszem narodowców we Wrocławiu, który w rezultacie został rozwiązany, Międlar nazwał Rybaka „prowokatorem”, „który od miesięcy pluje na Polaków„. Były duchowny jest przekonany, że to dzięki Rybakowi narodowcy otrzymali od władz miasta zakaz przejścia z Dworca Głównego przez centrum miasta.

Niejaki Piotr Rybak zarejestrował jednoosobową pikietę pod dworcem PKP. Tylko po to, by wprowadzić dezinformację. Ten człowiek, który prowadzi pod Wrocławiem dom Ukrainy niepodległej [Rybak prowadzi Dom Polski, w którym mieszkają też Ukraińcy – red.]. Hańba! – nie ukrywał już imienia i nazwisko dawnego kolegi 11 listopada podczas marszu. Jak stwierdził, Rybak prowadzi „dom dla banderowców” i ludzie tacy, jak on „nigdy nie będą mile widziani na patriotycznych manifestacjach”– powiedział Międlar.

Tego dla Rybaka widać było za wiele i zadzwonił do byłego duchownego. Po rozmowie Międlar napisał na twitterze: „Prowokator wyjaśniony i zdemaskowany. Właśnie otrzymałem telefon od „wielkiego patrioty” Rybaka: „Ty mendo pier*olona. Zaje*iemy cię”. Rozmowa nagrana.”

Na ten post Rybak nie odpowiedział, ale miarka się przebrała, gdy 22 listopada Międlar nie stawił się na wspólnej rozprawie dotyczącej zgromadzenia na pl. Gołębim we Wrocławiu w sierpniu 2018 roku.
To jest skandal, ponieważ pan Międlar manipuluje sądem i przychodzi sobie na wybrane posiedzenia, które dotyczą jego. Np. w sprawie pani Lempart był osobiście. W tym przypadku unika odpowiedzialności złożenia zeznań, a to on przewodniczył temu zgromadzeniu i boi się odpowiedzialności” – mówił Rybak w sądzie.

Obaj narodowcy wypominają sobie także kwestie rodzinne, a także pokłócili się o wyjazd do Oświęcimia na 74. rocznicę wyzwolenia obozu Auschwitz-Birkenau – ustaliła „Gazeta Wyborcza”.

PiS-owcy oddadzą ten płaszcz, pozostanie im płaszczenie. Niektórzy nawet wylądują na pryczy.

Kmicic z chesterfieldem

Pięć bitew o SKOK. Jak Bierecki, Kaczyński, Duda i politycy PiS blokowali nadzór nad Kasami

Rzeczywiście nadzór nad SKOK-ami był spóźniony. Ale winę za to ponoszą Grzegorz Bierecki, Lech Kaczyński, Andrzej Duda i PiS, a nie pobity przez ludzi Wołomina Wojciech Kwaśniak i inni urzędnicy KNF. Nie damy PiS, Zbigniewowi Ziobrze, prokuraturze i senatorowi Grzegorzowi Biereckiemu zakłamać prawdy o Kasach.

Prokuratura zarzuca byłym urzędnikom KNF spóźnione działania nadzorcze wobec SKOK Wołomin. A minister Ziobro twierdzi, że były wiceszef KNF został pobity przez ludzi z „Wołomina”, bo Komisja rozzuchwaliła bandytów swoją bezczynnością.

To, co dzieje się w sprawie byłych urzędników KNF i SKOK Wołomin, to próba przerzucenia odpowiedzialności za katastrofalną sytuację finansową większości spółdzielczych kas oszczędnościowo kredytowych

  • z tych, którzy do niej doprowadzili i którzy pomagali ją SKOK-om ukrywać, podpowiadając księgowe sztuczki
  • oraz tych, którzy przez lata bronili SKOK-ów przed państwowym nadzorem,
  • na tych, którzy przez 3 lata „wyczyścili” sytuację…

View original post 1 197 słów więcej

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s